У Володимирі-Волинському судили директора нічного клубу “Метелик” за недотримання санітарних норм та епідеміологічного благополуччя. Покарання він за це не поніс, адже суд не побачив в його діях складу адмінпорушення, та попри складений на нього протокол, не являється директором даного закладу.

Про це відомо з постанови Володимир-Волинського міського суду від 27 серпня 2021 року.

Зокрема, 8 червня 2021 року був складений протокол про адміністративне правопорушення ВАБ №036608 про те, що директор закладу МКЦ Метелик, що розташований по вул. Князя Романа, 1б, в м. Володимирі-Волинському, Волинської області, здійснював прийом відвідувачів у вищевказаному закладі громадського харчування та організовував дискотеку, чим порушив п. 9, 10, 11 Постанови КМУ №1236 від 09.12.2020 року та ст. 7 Закону України Про забезпечення санітарних норм та епідеміологічного благополуччя.

Адвокат Рудись Р. В. вину в інкримінованому правопорушенні свого підзахисного  не визнав, пояснивши суду, що директор “Метелика” “будучи власником вказаного приміщення, не є суб`єктом даного правопорушення, оскільки не здійснює господарську діяльність у КМЦ Метелик, а також не є його директором та не перебуває на жодній з керівних посад такого закладу.

Заслухавши пояснення захисника, суд прийшов до висновку, що в діях директора відсутній склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 44-3 КУпАП з наступних підстав.

Суд також встановив, що особа, відносно якої відбувалася судова справа є власником даного приміщення та здає його в оренду трьом підприємцям. Крім того з 09.01.2020 року звільнений із посади директора МКЦ Метелик.

Таким чином, в судовому засіданні встановлено, що особа, відносно якої відбувалася судова справа “не є посадовою особою ТОВ МКЦ Метелик та не здійснює там господарської діяльності, а отже і не є суб`єктом правопорушення”.

Суд постановив закрити провадження по справі про адміністративне правопорушення у зв`язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут