З 5 серпня тільки вакциновані українці та іноземці можуть без карантину й COVID-тестів в’їжджати на територію України.

Як пoвідoмляє Yavp.pl, у середу, 5 серпня, набирає чинності урядова постанова, яка посилює вимоги до всіх, хто в’їжджає в Україну.

Згідно документу, українці після повернення на батьківщину з-за кордону повинні будуть встановлювати додаток “Дій вдома” й відбувати карантин або ж виконати не пізніше, ніж через 72 години після перетину кордону тест на COVID й отримати звільнення від карантину у випадку негативного результату.

Увага!!! Громадяни України, які виїхали за кордон незадовго до 4 серпня, повертаються в Україну безперешкодно.

Водночас без карантину й тесту перетинати кордон зможуть громадяни України, які пройшли повний курс щеплення проти коронавірусу й мають підтверджувальну довідку про це, а також особи, які отримали перше щеплення з курсу вакцинації від COVID-19.

Що стосується іноземців, які їхатимуть в Україну, то для уникнення карантину їм обов’язково потрібно мати негативний результат тестування на COVID-19 (ПЛР або антигенний) або документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації. А ще – страховий поліс на випадок захворювання на COVID-19. На карантин не скеровуватимуться також іноземці, які після в’їзду перебуватимуть на території України не довше, ніж 72 години.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут