Володимир-Волинська міськрайонна філія Волинського обласного центру зайнятості, Центру розвитку підприємства, спільно з виконавчим комітетом Володимир-Волинської міської ради оголошує конкурс на кращий бізнес-проект у сфері малого та середнього підприємництва, переможці якого отримають грошову винагороду в сумі 30 000 грн.
Про це інфомують на сайті громади.
 Мета конкурсу – виявлення найперспективніших бізнес–проектів. У конкурсі зможуть брати участь суб’єкти малого та середнього підприємництва (фізичні, юридичні особи), зареєстровані у встановленому порядку на території міста Володимира-Волинського. До участі в конкурсному відборі допускаються бізнес–проекти учасників за різними напрямками діяльності. Учасники конкурсу мають право подати на конкурсний відбір один бізнес-проект.
 Конкурсні роботи оцінюватимуться за такими критеріями: оригінальність та обґрунтованість ідеї,  соціальна значущість, термін окупності,  створення/збереження робочих місць, рівень (розмір) заробітної плати.
 Охочим взяти участь у конкурсі необхідно подати бізнес–проект для відбору до 23 серпня 2021 року.
 Документи на участь в конкурсі в конкурсі приймаються центром зайнятості в робочі дні. Нагородження переможців буде приурочено до урочистих заходів з нагоди святкування Дня підприємця в м. Володимирі-Волинському.
Додаткову інформацію щодо конкурсу можна отримати в Центрі розвитку підприємництва при Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості.
Контактна особа: Старовойтова Світлана Вікторівна, начальник відділу активної підтримки безробітних Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості, тел.: (03342) 35064, e-mail: 352@volz.gov.ua.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут