«Проблема появи нових безпритульних тварин на території Володимир-Волинської міської територіальної громади вирішиться лишень тоді, коли домашні тварини будуть обліковані і належно зареєстровані», – зазначила начальник Володимир-Волинського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Надія Лозовицька.

Про це інформують Головному управлінні Держпродспоживслужби у Волинській області.

За її словами в міській раді під час погоджувальних комісій, в роботі яких вона теж брала участь, обговорювали проєкт Правил утримання домашніх собак і котів на території міської територіальної громади.

Згідно з цими Правилами, як розповіла Надія Лозовицька, зокрема, передбачається виділення коштів на стерилізацію безпритульних собак і котів та реєстрацію домашніх улюбленців, яка стане обов’язковою на території громади.
Затвердити проєкт Правил утримання домашніх собак і котів на території Володимир-Волинської міської територіальної громади, який має поліпшити ситуацію щодо утримання і поводження з домашніми тваринами, а також обмежити їх шкідливий вплив на благоустрій, передбачається на наступній сесії.
Нагадаємо, Верховна Рада 15 липня, ухвалила законопроєкт №2351 щодо впровадження в Україні стандартів ЄС щодо гуманного ставлення до тварин.
Документ, зокрема, передбачає впровадження низки директив Європейського Союзу щодо захисту тварин від жорстокого поводження.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут