У середу, 4 серпня, в Києві чоловік увірвався в будівлю Кабінету міністрів України разом з гранатою. Він загрожує підірвати себе.

Про це повідомили джерела OBOZREVATEL в Національній поліції України.

На місце інциденту вже виїхали правоохоронці. Нині спецзагони готує штурм адміністративної будівлі.

До Кабміну увірвався чоловік з гранатою і погрожував влаштувати вибух: його затримали. Фото, відео та всі подробиці

Джерело в Кабміні повідомило OBOZREVATEL, що працівникам заборонили покидати приміщення. Також з власних джерел нам стало відомо, що рано вранці тут біля одного з робітників входів вперше з’явився намет з протестанта.

“Сьогодні рано вранці саме під 6-м під’їздом якийсь чоловік поставив намет стоп-корупція. Може це і не пов’язане. 6-й під’їзд – це робочий вхід, про нього ніхто не знає взагалі, крім співробітників КМУ. Скільки працюю, ніколи тут не ставили намети. І тепер саме та людина, яка поставила намет, почав транслювати цього недотерориста з відео. Але може це збіг “, – розповіла співробітниця Кабміну.

Попередньо відомо, що чоловіка, який намагається увірватися в будівлю Кабміну звати Володимир. Він нібито служив в АТО.

Володимир Прохнич погрожував влаштувати вибух в Кабміні.

В Національній поліції України зазначили, що у Києві введена спеціальна поліцейська операція. На даний час із чоловіком проводяться перемовини.

Через спецоперацію біля Кабміну перекрито рух вулицею Грушевського (від Паркової дороги до Шовковичної) та вулицю Садову.

Близько 11:20 чоловіка затримали.

Обережно! На відео звучить нецензурна лайка!

Новина доповнюється …

Як повідомляв OBOZREVATEL, 23 квітня в Києві тимчасово обмежували роботу Центрального і Південного залізничних вокзалів з повідомленням про нібито їх мінування.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут