У понеділок, 9 серпня працівники підрядної організації приступлять до виконання капітального ремонту вулиці Павлова, оскільки уже отримані відповідні дозвільні документи. Ці та інші робочі питання обговорив під час наради перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук з представниками переможця торгів – ТзОВ «Луцькавтодор-сервіс» та керівниками комунальних підприємств міста.

Про це повідомляють на сайті міської ради.

Як зазначив Ярослав Матвійчук, вулиця Павлова, протяжність якої 456 метрів – це досить складний об’єкт, адже окрім заміни асфальтобетонного покриття та облаштування тротуарів, необхідно провести заміну мереж водопостачання та вуличного освітлення. Окрім цього, на вулиці встановлять дві зупинки громадського транспорту.

Під час наради визначились із датою початку ремонтних робіт. Отож розпочнеться капітальний ремонт уже з наступного понеділка. У зв’язку з цим вулицю буде повністю перекрито. Схема доїзду до Володимир-Волинського ТМО та пологового відділення буде організовано наступним чином: доїзд до головного корпусу ТМО буде здійснюватись зі сторони моргу по вулиці Гоголя, а також по вулиці Северина Наливайка через територію станції переливання крові.

На ремонт вулиці Павлова заключено договір із ТзОВ «Луцькавтодор-сервіс» на суму 10 мільйонів 621 тисяча гривень. Нагадаємо, що капітальний ремонт вулиці буде здійснюватись на умовах співфінансування із міського та державного бюджетів.

 

 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут