Деякі з чаїв включають в себе велику кількість різних вітамінів і мінералів. Тому такі прості напої можуть значно поліпшити здоров’я.

Одними з найбільш корисних є трав’яні чаї. Наприклад, з кропиви. Як пише Organic Facts, кропив’яний чай надає досить швидкий вплив на організм, в першу чергу завдяки містяться в ньому флавоноїдів, каротиноїдів, вітамінів і мінералів. Коли і для чого корисний цей напій?

Для серця і проти інсульту

Гістамін, що міститься в пекучій кропиві, має протизапальну дію на організм, що може допомогти зменшити напругу в артеріях і кровоносних судинах. Це сприяє здоровішому кровообігу і правильному насиченню організму киснем, тим самим знижуючи шанси на серцевий напад, інсульт та інші серцево-судинні ускладнення, кажуть дослідження.

При артриті

Фітотерапевтичні сполуки, що містяться в кропив’яному чаї, допомагають полегшити біль в суглобах при остеоартриті і подагрі. Крім того, екстракти листя кропиви можуть знизити запальний каскад при аутоімунних захворюваннях, таких як ревматоїдний артрит, передає Journal of Rheumatology.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут