Комунальне підприємство «Володимир-Волинськтеплоенерго» продовжує активну роботу зі злісними боржниками спожитих послуг теплопостачання. Також працівники працюють з тими абонентами, які мають невеликі накопичені борги.

Про це повідомляють на сторінці теплоенерго у Фейсбук.

У підприємстві наголошують, що якщо злісний боржник не реагує на повідомлення, заклики сплатити за спожиті послуги, свідомо накопичує борги, не звертається за допомогою з вирішенням питання до КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» (оформлення реструктуризації/розстрочки), то справа передається до суду. А вже за рішенням суду на злісного боржника накладають санкції – від заборони виїзду за кордон та блокування банківських карток до арешту рухомого й нерухомого майна!

Вирішення питання у суді також додає фінансового навантаження на абонента, оскільки доводиться сплатити штрафні санкції, через які сума боргу збільшується на декілька тисяч гривень!!

Консультації щодо оформлення реструктуризації можна отримати у відділі збуту КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» за контактним телефонами: (мобільний) 063 041 37 82, (стаціонарний) 3-52-05, або безпосередньо у КП «Володимир-Волинськтеплоенерго», що знаходиться за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Сагайдачного,19.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут