Міністерство інфраструктури і транспорту Італії буде перенаправляти великі судна з Венеції в сусідній порт Маргера.

Уряд Італії схвалив декрет, який забороняє великим круїзним лайнерам входити у Венеціанську лагуну. Про це в середу, 31 березня, повідомляється на сайті уряду, пише Корреспондент.

Рада міністрів за пропозицією голови Маріо Драгі, міністра інфраструктури і транспорту Енріко Джованніні і міністра культури Даріо Франческіні затвердила декрет-закон, який вводить термінові положення про транспорт і регулювання руху круїзів у Венеціанській лагуні“, – йдеться в повідомленні.

Згідно з декретом, портова адміністрація Північного Адріатичного моря повинна буде провести конкурс ідей, щоб зібрати пропозиції та проєкти техніко-економічного обґрунтування будівництва причалів для суден розміром понад 40 тис. тонн, а також для контейнеровозів, які використовуються для трансокеанських перевезень.

Змінити маршрут великогабаритних суден у Венеції вирішили після того, як у венеціанському каналі Джудекка зіткнулися круїзний лайнер MSC Opera і туристичний теплохід Michelangelo. Тоді кілька людей опинилися у воді, а двоє отримали легкі поранення.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут