У перші дні квітня комунальне підприємство «Володимир-Волинськтеплоенерго» святкує 30 років діяльності. Історія створення установи сягає початка 90-х років минулого століття. Саме у 1991 році було засноване підприємство теплових мереж, – інформують на сторінці підприємства у Фейсбук.

Робота на результат

За час діяльності підприємство переживало різні часи. Перше оснащення котелень було доволі простим, матеріально-технічна база тільки починала розвиватися. Однак, завдяки цілеспрямованості професійного колективу підприємства за роки діяльності вдалося досягти суттєвих змін. Спільними зусиллями міської влади та підприємства в останні роки капітально оновили значну частину застарілого обладнання, замінили старі котли на нові, а також розпочали будівництво нової котельні, що працюватиме на альтернативних видах палива.

Професіонали своєї справи

На підприємстві сьогодні налічується 156 робітників, з яких майже половина –  сезонні працівники. Інженерно-технічний та адміністративний персонал, оператори котелень, слюсарі всіх спеціальностей, електромонтери, апаратники хімводоочищення, водії та інші робітники працюють для якісного надання послуг жителям княжого міста. Увесь колектив своєю щоденною працею формує високий імідж підприємства не лише у Володимирі-Волинському, а й на рівні Волинської області.

Директор Сергій Коба очолив підприємство у складний час, але завдяки організованій роботі та вдало підібраним кадрам зміг стабілізувати та підвищити рівень діяльності підприємства поступово оновлюючи обладнання, впроваджуючи сучасні енергоощадні технології. Дані заходи вдалося реалізувати завдяки активній підтримці міської влади.

«Діяльність нашого підприємства спрямована на надання якісних послуг теплопостачання до кожної оселі наших споживачів. За останні роки вдалося зробити досить багато, і на цьому ми не зупиняємося. Попереду багато нових викликів, які нам ставить час. Ми будемо впроваджувати нові прогресивні технології, підвищувати ефективність використання палива та автоматизовувати виробничий процес.

Основні завдання, які я ставлю перед собою і підприємством – поступове зниження тарифу і задоволення споживачів отриманими послугами.

Дякую нашим працівникам за плідну роботу та щиро вітаю з 30-ю річницею з дня заснування нашого підприємства!», – зазначає Сергій Коба.

Попри різні виклики, колектив КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» постійно докладає максимум зусиль для того, щоб зігрівати теплом оселі майже шести з половиною тисяч абонентів нашого міста: щоб людям було затишно та комфортно.

Переглянути відеоролик можна ТУТ

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут