Абонентам УВКГ у Володимирі-Волинському, які користуються індивідуальними лічильниками обліку води, нагадали про необхідність проведення повірки лічильників.

Про це повідомили на сторінці у Фейсбук.

Справний лічильник – це гарантія вірних нарахувань за спожиту воду. Закон України «Про метрологію та метрологічну діяльність» зобов’язує проводити повірку один раз на 4 роки.

Водоканал не має права брати до уваги показники лічильників, у яких закінчився термін повірки. Якщо ваш лічильник вже проходив періодичну повірку, її дату ви можете подивитись у виданому вам свідоцтві або уточнити у абонентському відділі УВКГ.

Також не забувайте регулярно передавати показники лічильників, щоб уникнути невірних нарахувань.

Придбання, первинне встановлення нового лічильника та періодична повірка здійснюється за рахунок коштів споживача, оскільки ця послуга не є складовою тарифу на водопостачання та водовідвення.

У разі укладення співвласниками багатоквартирного будинку індивідуальних договорів про надання відповідної комунальної послуги – періодична повірка, обслуговування таких вузлів обліку забезпечується ВОДОКАНАЛОМ за рахунок плати за абонентське обслуговування, встановленої відповідно до Закону України “Про житлово-комунальні послуги”.

На даний час УВКГ не застосовує плату за абонентське обслуговування, тому витрати лягають на споживачів.

Замовити повірку лічильника можна зателефонувавши за тел..093 0919303 або обрати іншу уповноважену організацію. Повірка проводиться без зняття лічильника та розпломбування.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут