Правильне харчування – запорука краси, молодості, і звичайно ж, здоров’я. Лікарка-дієтологиня Інна Пічугіна розповіла, яким вітаміном потрібно збагачувати організм, якщо хочете уповільнити процеси старіння.

Про це інформує Радіо Максимум.

Спеціалістка зазначила, що особливу увагу потрібно приділити вітаміну К, головною функцією якого є підтримування регуляції згортання крові. Цей елемент також допомагає в лікуванні захворювань крові, повідомляє

За словами лікарки, дефіцит саме цього вітаміну може призвести до раннього старіння. Справа в тому, що при його нестачі в організмі знижується рівень інтерлейкінів – групи цитокінів, що синтезуються в основному лейкоцитами. Це може спровокувати проблеми з імунною системою, в результаті прискоривши старіння всього організму. Крім того, вітамін покращує роботу нирок і взаємодія кальцій і вітаміну Д, а їх поєднання зміцнює кісткову систему і сполучну тканину.

Дієтологиня зазначила, що збагатити організм вітаміном К допоможуть такі продукти: капуста, шпинат, броколі, яловича печінка, курка, ківі, авокадо. Точної дози добової норми вітаміну К для людини не існує, але в цілому дієтологи вважають, що 120 мкг на день оптимально підходить для чоловіків, а 90 мкг достатньо для жінок.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут