У Володимирі-Волинському тривають дискусії щодо проекту реконструкції площі. Щоб обрати найкращий варіант – оголосять конкурс для архітекторів.

Про це повідомив під час брифінгу для ЗМІ міський голова Володимира-Волинського Ігор Пальонка.

«Попередньо була розроблена частина проекту, але зважаючи на те, що не було враховано думку багатьох мешканців нашого міста і представників громадських організацій, ми вирішили даний простір подати на конкурс», – повідомив Ігор Пальонка.

Міський голова додав, що невдовзі буде оголошений конкурс проектів, на який може подати пропозицію будь-який архітектор з України. Попередньо планується, що для заохочення переможці конкурсу з бюджету громади отримають фінансові винагороди.

«Буду проводити перемовини з депутатами щодо цього питання. Попередньо, переможець конкурсу із найкращою ідеєю отримає 50 тисяч гривень, за друге місце конкурсант отримає 30 тисяч, і за третє – 20 тисяч гривень», – додав Ігор Пальонка.

Також міський голова нагадав, що найближчим часом буде оголошений конкурс на кращий проект пам’ятника загиблим воїнам ООС та АТО. Прогнозують, що він буде розташований навпроти районного будинку культури.

У Володимирі планують нові обговорення щодо ремонту площі Героїв

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут