Бізнес, який працює у Володимир-Волинській громаді має будуватися прозоро і відповідно до чинного українського законодавства. Саме через таку принципову позицію міської влади, депутатська більшість не підтримала продаж “виробничого приміщення”, в якому розташований кінотеатр на вулиці 20-го Липня, 79 у Володимирі-Волинському.

Про це повідомив під час брифінгу для ЗМІ міський голова Володимира-Волинського Ігор Пальонка.

“Всі за те, щоб бізнес, який є в місті, будувався прозоро, зі сплатою податків. Ми аналізували: підприємець, який надає послуги (у кінотеатрі – ред.), зареєстрований у Нововолинську, платить єдиний податок. Від функціонування даного кінотеатру у бюджет не надходить нічого”, – зазначив міський голова.

Ігор Пальонка зауважив, що влада буде надалі вести перемовини і переконувати власника даних споруд, щоб він все зробив згідно з чинним законодавством.

До слова, у закладі «7я», який, власне, розташований на вулиці 20-го Липня, 79 були проблеми з протипожежним устаткуванням. Крім цього, згідно з документацією, будівля  не відповідає нормам для діяльності закладу з масовим перебуванням людей, втім у закладі діє не лише кінотеатр, а й заклад харчування.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут