На Волині станом на 18 березня 2021 року виявили незаконну діяльність 29-ти АЗС.

Окрім того, вилучили з незаконного обігу 133,5 тонни паливно-мастильних матеріалів сумнівної якості, які реалізовувались без дозвільних документів, а також обладнання для його розливу та зберігання на суму 50 тисяч гривень. Штрафних фінансових санкцій застосували на суму 34 724,6 тисячі гривень, – інформують у Волинській ОДА.

Питання детінізації паливного бізнесу обговорили під час онлайн-наради із заступником Державного секретаря Кабінету Міністрів Сергієм Дехтяренком, яка відбулася 18 березня.

Волинську облдержадміністрацію представили учасники міжвідомчої робочої групи з ліквідації нелегального обігу та нелегальної торгівлі нафтопродуктами на території області на чолі із заступником голови ОДА Олександром Троханенком.

Окрім цього, станом на 18 березня 2021 року в області видали 204 ліцензії на право роздрібної торгівлі паливно-мастильними матеріалами, 934 дозволи на зберігання паливно-мастильних матеріалів та 50 таких документів на здійснення оптової торгівлі. Зареєстрували 236 акцизних складів, з них – 6 нафтобаз.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут