Стало відомо, як у Володимир-Волинській громаді можна записатися на щеплення від коронавірусної хвороби.

Таку інформацію повідомила на оперативні нараді міського голови генеральний директор КП «Володимир-Волинський центр первинної медичної допомоги» Катерина Чубок.

Керівниця ЦПМД поінформувала, що наразі триває національна кампанія вакцинації населення від коронавірусу. Зокрема, вчора, 15-го березня на базі Володимир-Волинського територіального медичного об’єднання відбувся другий етап вакцинації, яку проводила мобільна бригада з міста Ковель. Також повідомила, що працівники  ЦПМД пройшли навчання щодо вакцинації населення від коронавірусу.

“Сьогодні отримаємо 200 доз вакцини. Згідно з картою вакцинації будемо проводити щеплення бажаючим. Охочим отримати вакцину від коронавірусу необхідно звернутися до сімейного лікаря, щоб встановити черговість та потребу у кількості вакцини”, – наголосила керівниця ЦПМД.

Міський голова Ігор Пальонка також додав, що бюджетна сфера має розглянути можливість вакцинуватися, адже найбільше працює з людьми. Також мер наголосив, що у медики Володимира-Волинського – одні з лідерів за кількістю вакцинованих працівників медичної сфери у Волинській області.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут