Управління водопровідно-каналізаційного господарства звертається до жителів громади з проханням вчасно оплачувати рахунки за надані послуги.
Як повідомляють працівники Володимир-Волинського водоканалу, ситуація з боржниками залишається критичною. Підприємство сьогодні працює в режимі ощадливості, однак поліпшити загальну фінансову картину не вдається через мільйонні борги населення.
Станом на 1 березня 2021 року загальна сума заборгованості складає 3 мільйони 850 тисяч гривень.
Такий борг за населенням водоканалу унеможливлює своєчасний розрахунок за спожиту електроенергію, вчасну оплату податків, оплату праці працівникам підприємства і може призвести до припинення водопостачання не лише боржників, а і цілого міста.
Управління наголошує на необхідності сплатити наявну заборгованість або укласти договір реструктуризації задля уникнення стягнення заборгованості в судовому порядку.
Для оплати послуг Вам достатньо перейти за посиланням https://ircvolvol.com.ua  та заповнити необхідні поля. Додаткова інформація: +38(093)2900557; irc.volvol@gmail.com.
При виникненні будь-яких питань щодо оплати, для проведення звірки та уточнення даних по стану оплати, укладанню договору реструктуризації, можна звернутись до абонентського відділу підприємства за адресою: вул. Луцька, 211; контактні телефони: (03342) 2-76-26; 2-71-27; 0968833708; 0639608803.
Підприємство завжди готове розглянути кожну ситуацію окремо та з розумінням і повагою віднестися до кожного свого споживача.
Адміністрація УВКГ висловлює вдячність всім споживачам, хто вчасно сплачує за воду і не накопичує борги.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут