У Володимирі-Волинському втілити соціальний проєкт «Велике серце», в рамках якого жінки, які наводять лад на вулицях міста відчули себе справжніми леді.

Ініціатори – Анна Мєдвєдєва та Любов Саць вирішили порадувати жінок, чиїми руками місто щодня стає чистим і красивим, зробивши хоч один їхній робочий день не схожий на інші.

Трьох старанних жінок-двірників КП «Полігон» Зоріну Людмилу Анатолівну, Сокол Тетяну Миколаївну, Прохорову Валентину Василівну запросили в проєкт і зробили їхню суботу напередодні 8-го березня днем приємностей і краси.

Їм зробили зачіски, макіяж, манікюр, одягнули в сукні, подарували букети квітів та організували для них професійну фотосесію. Також їм вручили цінні подарунки.

Втілити задумане допомогли: Лариса Дзюргалюк – власниця магазину «Респект»; Леся та Вадим Корнійчуки – власники салону PIED-DE-POULE,  майстри якого вийшли у свій вихідний, аби втілити проєкт у життя, серед них: майстри-перукарі Світлана Круть, Олена Грабовська, Юлія Левошук, візажисти – Демчук Вікторія та Наталія Кондисюк, майстри манікюру –  Ірина Ткачук, Наталія Гуз та Марія Тимощук; Ольга Ломанська – директор КП «Троянда»; Наталія Шандалко – власниця магазину «Ажур»; Оксана Спольська – фотограф; Анастасія Азанова та Олена Омелюх – засновниці «Креатив Студіо»; Ольга Антошина – майстер з благоустрою; Зоряна Гузь та Оксана Субицька.

«Наші серця переповнились щастям від радісних і щирих посмішок на жіночих обличчях. Ми разом з ними отримали величезне задоволення та поринули у світ щасливих мрій. Саме так, спільними зусиллями можна творити добрі справи. Адже немає «жіночої»  та  «не жіночої» роботи – є повага до людей, які її виконують», – наголошують організатори.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут