Завдяки високому вмісту вітаміну С, ківі можна вживати для профілактики простудних і вірусних захворювань. Крім цього, аскорбінова кислота протистоїть розвитку інфекції і зміцнює імунну систему.

Про це інформує Радіо Максимум.

Помічено, що регулярне вживання ківі допомагає вивести з організму “поганий” холестерин. Крім цього, плоди допомагають абсорбувати залізо і нейтралізують негативний вплив нітратів на здоров’я.

А ще споживання ківі зменшує ризик виникнення захворювань серця і судин. Вчені довели, що ківі є прекрасною профілактикою розвитку онкологічних захворювань. Багато дієтологів рекомендують з’їдати невелику кількість фрукта, щоб запобігти виникненню тяжкості в шлунку і знизити ризик появи печії і відрижки.

Варто також враховувати, що ківі належить до дієтичних продуктів, тому його можна вживати людям, які схильні до повноти, а також при ожирінні. Крім цього, фрукт має здатність спалювати зайвий жир, а також в ньому міститься велика кількість клітковини, яка сприяє очищенню кишечника. Плоди ківі допомагають виводити з організму сіль, що своєю чергою перешкоджає виникненню каменів у нирках. Вчені рекомендують щодня з’їдати невелику кількість ківі, щоб позбутися стресу і нервового напруження.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут