Упродовж останніх трьох років силами комунального підприємства «Володимир-Волинськтеплоенерго» впроваджуються сучасні енергоощадні технології, які відбуваються у рамках інвестиційної програми. Даний комплекс заходів щороку втілюють у життя після завершення опалювального сезону – під час ремонтного періоду.

Про це інформують на сторінці КП “Володимир-Волинськтеплоенерго” у Фейсбук.

На виконання завдань інвестиційної програми підприємства було проведено реконструкцію тепломагістралі котельні мікрорайону цукрового заводу у місті Володимир-Волинський, що розташована по вулиці Луцькій, 168-К.
Варто зазначити, що старі ділянки теплових мереж котельні по вулиці Луцькій, 168-К до втіленого капітального ремонту були в експлуатації 43 роки. Теплоізоляційне покриття тут було непридатним для експлуатації, адже на той час повністю вкрилося корозією і призводило до значних втрат теплової енергії.
Саме тому, у рамках інвестиційної програми котельні по вулиці Луцька, 168-К було замінено труби на попередньоізольовані спіненим поліуретаном. Дані заходи спряли підвищенню ефективності роботи даної котельні і відповідають усім сучасним вимогам щодо терміну їх експлуатації.
Впровадження сучасних енергоощадних технологій транспортування теплової енергії, що був втілений силами працівників КП «Володимир-Волинськтеплоенерго», сприяло підвищенню енергоефективності, надійності та безаварійності теплових мереж, зменшенню втрат тепла при транспортуванні до споживачів.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут