Українських водіїв можуть зобов’язати проходити ще одні курси.

Про це йдеться в наказі Міністерства інфраструктури України, – передає ТСН.

Зокрема, йдеться про навчальні курси, які потрібно буде пройти всім водіям для підтвердження професійної компетентності. Після їх проходження доведеться також здавати іспит в навчальному центрі.

Повідомляється, що були розроблені різні програми для навчання початкових, початково-скорочених і періодичних навчальних курсів. З урахуванням категорії посвідчення водія та стажу керування транспортним засобом, водіям доведеться проходити той чи той курс.

Варто відзначити, що після проходження курсу і складання іспиту будуть видавати відповідне свідоцтво про підтвердження професійної компетентності і кваліфікаційну картку водія. Уточнюється, що ці документи будуть залишатися дійсними протягом 5 років. Цей наказ уже був зареєстрований в Мін’юсті 16.02.2021, а вступить в силу він з того дня, коли його офіційно опублікують.

Наразі документ відсутній, але відомо, що його порядок містить:
– процедуру визначення навчальних центрів, які б підтверджували професійну компетентність водіїв, після проходження якої будуть видаватися сертифікати – їх можна буде переоформляти, робити дублікати і анулювати. Також чітко прописані обов’язки і вимоги до навчального центру, де будуть проходити нові курси.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут