Перші два штати США Техас та Міссісіпі оголосили про скасування основних карантинних обмежень, в тому числі і обов’язкове носіння масок. Також у цих штатах відкриваються всі підприємства.

Про це повідомляє NBC News.

У Техасі планують відновити роботу всіх підприємств з 10 березня, а також скасують “більшу частину” попередніх обмежень.

Прийшов час відкрити Техас на 100 відсотків. COVID не зник раптово, але обмеження більше не потрібні“, – заявив губернатор штату Грег Еббот.

Він додав, що зараз штат перебуває в зовсім іншій ситуації, ніж це було в березні 2020 року, коли вводилися перші обмеження через коронавірус.

Тепер у нас є вакцини“, – сказав Ебботт.

Своєю чергою в Міссісіпі вже з середи скасовують обов’язкову вимогу носити маски в громадських місцях.

Наші госпіталізації та кількість випадків різко впали, а вакцина швидко поширюється. Час прийшов“, – зазначив губернатор штату Тейт Рівз.

При цьому директор Центрів США з контролю та профілактики захворювань Рошель Валенскі застерегла владу від скасування карантину.

Я дійсно стурбована повідомленнями про те, що все більше штатів скасовують саме ті заходи громадського здоров’я, які ми рекомендували для захисту людей від COVID-19“, – сказала Валенскі.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут