виконавчий комітет Володимир-Волинської міської ради затвердив розподіл територій обслуговування громади за закладами загальної середньої освіти.

Територія обслуговування – це адміністративно-територіальна одиниця, визначена і закріплена органом місцевого самоврядування за закладом освіти для забезпечення права кожної дитини, яка проживає на ній, на здобуття початкової та/або базової середньої освіти у навчальному закладі, що найбільш доступний та наближений до місця її проживання.

Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування школи.

Зарахування учнів до інших закладів загальної середньої освіти дозволяється лише у випадках, якщо кількість поданих заяв на відповідний рівень загальної середньої освіти перевищує спроможність цього закладу.

Розподіл територій обслуговування Володимир-Волинської ТГ за закладами загальної середньої освіти

ЗОШ І-Ш ступенів №1

  • вулиці Академіка Корольова, Антіна Лотоцького, Бориса Грінченка, Ольги Басараб, Білобережна, Броварна, Богдана Лепкого, Василя Спасьонова, Володимира Великого, Володимира Мономаха, Володимира Антоновича, Володимирська, Волинська, Галицька, Глінки, Дверницького, Драгоманова (від Устилузької до стадіона), Залізняка, Івана Крип’якевича, Івана Франка, Івана Мазепи, Кальнишевського, Василя Каразіна, Князя Василька, Князя Всеволода, Князя Мстислава, Князя Романа, Козацька, Євгена Коновальця, Коперніка, Костюшка, Коцюбинського, Лаврентія Горки, Леоніда Полінкевича, Лодомирська, Липинського, Лугова, Миколи Ваврисевича п-к, Михайла Ілляшука, Набережна, Олександра Максименка, Олекси Довбуша, Олекси Новаківського, Підзамче, Полтавський п-к, Поштова, Пушкіна, Річний п-к, Родини Тобілевичів, Садова, Січових Стрільців, Смотрицького, Соборна, Небесної Сотні, Сокальська, Старокатедральна, Степана Бандери, Стефанівська, Сушкевича, Тіниста, Туполєва, Устилузька, Федорівська, Чубинського, Юрія Федьковича, Юхима Бунди, Ярослава Мудрого;
  • села Заріччя та Федорівка.

ЗОШ  І-Ш ступенів №2

  • вулиці Будівельна, Володимира Великого, Ганни Жежко, Георгія Проскури, Миколи Глущенка, Григорія Косинки, Гуденка, Дорошенка, Драгоманова (від стадіона), Завокзальна, Ільїна, Катерини Білокур, Ковельська (по буд. №70), Конзелевича, Котляревського, Лермонтова, Лишеня, Ліснича, Лук’яна Кобилиці, Марусі Чурай, Миколи Леонтовича, Мілашенкова, Міцкевича, Надії Курченко, Наталії Ужвій, Незалежності, Некрасова, Олексієвського, Олени Хохол, Панаса Мирного, Привокзальна (від з/вокзалу у Ковельському напрямку), Ревуцького, Сагайдачного, Сковороди, Солопа, Сосновий п-к, Степана Куцая, Тараскіна, Тичини, Тургенєва, Чернігівська, Щоголіва, Юліана Опільського.

НВК  «ЗОШ І-Ш ступенів №3-ліцей»

  • вулиці Академіка Глушкова, Академіка Кравчука, Академіка Кримського, Борисоглібська, Вербний п-к, Виговського п-к, Винниченка, Івана Вишенського, Вишневий п-к, Ганни Жежко, Генерала Шухевича, Гоголя, Запольської, Івана Федорова п-к, Івана Багряного, Івана Пархоменка, Карпенка-Карого, Клима Савура, Князя Олега, Княгині Ольги, Ковельська (від буд. №70), Комарова, Короленка, Крилова, Кунцевича, Миколи Леонтовича, Леся Мартовича, Лисенка, Максима Рильського, Менделєєва, Миколи Хвильового, Міцкевича, Ніла Хасевича, Олени Хохол, Олійника, Павлова, Дмитра Колєснікова, Пилипа Орлика, Поліської Січі, 9 травня, Віктора Хмелецького, Полуботка, Попова, Просвіти, Просвіти п-к, Професора Бобка, Річинського, Руданського, Сахарова, Северина Наливайка, Сергія Смірнова, Василя Симоненка, Соломії Крушельницької, Старицького, Стефаника, Стубелевича, Чайковського, Червоного Хреста, Чернишевського, Чорновола, Шахтарська, Яворницького.

Гімназія ім. Олександра Цинкаловського

  • вулиці 20-го Липня, Василівська, Віленська, Вчительський п-к, Гайдамацька, Грушевського, Данила Галицького, Декабристів, Дрогобицька, Дулібська, Івана Пархоменка, Карбишева, Київська, Князів Острозьких, Ольги Кобилянської, Кожедуба, Лобачевского, Ломоносова, Луцька (до буд. №100 включно), Львівська, Миколаївська, Мирний п-к, Молодіжний п-к, Озерна, Олімпійський п-к, Олени Пчілки, Парковий п-к, Привокзальна (від з/вокзалу у луцькому напрямку), Роксолани, Труша п-к, Тараса Шевченка, Цинкаловського, Шкільний п-к.

ЗОШ  І-Ш ступенів №5 ім. Анатолія Кореневського

  • вулиці Алябушева, Богдана Хмельницького, Берегового, Братковського, Вуглерозвідників, Гагаріна, Грисюка, Гулевичівни, Довженка, Дмитра Головіна, Заводська, Залізнична, Зелена, Зимнівська, Зубінського, Івана Богуна, Івана Гонти, Івана Огієнка, Івана Сірка, Ігоря Упорова, Кармелюка, Квітки-Основ’яненка, Кобзарська, Лабораторна, Левенцова, Лесі Українки, Леся Курбаса, Літописця Нестора, Луцька (від буд. №101), Марка Черемшини, Марусі Богуславки, Максима Кривоноса, Мальчевського, Митіна, Нечуя-Левицького, Олександра Олеся, Олега Ольжича, Поповича, Привокзальна (до з/вокзалу), Феофана Прокоповича, Рєпіна, Рокицького, Сосюри п-к, Софії Ковалевської, Станіславського, Стравинського, Стуса, Тиха, Українська, Уласа Самчука, Шептицького, Шопена, Філатова, Юрія Яновського.

Опорний заклад «ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Суходоли»

  • с. Суходоли,
  • с. Дігтів,
  • с. Новосілки,
  • с. Ласків,
  • с. Вощатин.

Загальноосвітня школа І ступеня с. Новосілки – філія опорного закладу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Суходоли”

  • с.Новосілки

Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Ласків

  • с. Ласків,
  • с. Вощатин.

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №1 «Дзвіночок»

  • вулиці Академіка Корольова, Антіна Лотоцького, Бориса Грінченка, Ольги Басараб, Білобережна, Броварна, Богдана Лепкого, Василя Спасьонова, Володимира Великого, Володимира Мономаха, Володимира Антоновича, Володимирська, Волинська, Галицька, Глінки, Дверницького, Драгоманова (від Устилузької до стадіона), Залізняка, Івана Крип’якевича, Івана Франка, Івана Мазепи, Кальнишевського, Василя Каразіна, Князя Василька, Князя Всеволода, Князя Мстислава, Князя Романа, Козацька, Євгена Коновальця, Коперніка, Костюшка, Коцюбинського, Лаврентія Горки, Леоніда Полінкевича, Лодомирська, Липинського, Лугова, Миколи Ваврисевича п-к, Михайла Ілляшука, Набережна, Олександра Максименка, Олекси Довбуша, Олекси Новаківського, Підзамче, Полтавський п-к, Поштова, Пушкіна, Річний п-к, Родини Тобілевичів, Садова, Січових Стрільців, Смотрицького, Соборна, Небесної Сотні, Сокальська, Старокатедральна, Степана Бандери, Стефанівська, Сушкевича, Тіниста, Туполєва, Устилузька, Федорівська, Чубинського, Юрія Федьковича, Юхима Бунди, Ярослава Мудрого.

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №2 «Казка»

  • вулиці Будівельна, Володимира Великого, Вербний п-к, Георгія Проскури, Генерала Шухевича (до буд. №100), Гоголя, Григорія Косинки, Гуденка, Дорошенка, Драгоманова (від стадіона), Дмитра Колєснікова, Завокзальна, Запольської, Ільїна, Катерини Білокур, Ковельська (по буд. №132/1, 132/2), Князя Олега, Конзелевича, Котляревського, Крилова, Лермонтова, Лишеня, Ліснича, Лук’яна Кобилиці, Марусі Чурай, Миколи Глущенка, Миколи Леонтовича, Мілашенкова, Міцкевича, Надії Курченко, Наталії Ужвій, Незалежності, Некрасова, Олексієвського, Олени Хохол, Олійника, Павлова, Панаса Мирного, Привокзальна (від з/вокзалу у Полуботка, Просвіти, Просвіти п-к, Професора Бобка, Ковельському напрямку), Ревуцького, Сагайдачного, Сковороди, Солопа, Сосновий п-к, Старицького, Степана Куцая, Тараскіна, Тичини, Тургенєва, Хвильового, Червоного Хреста, Чорновола, Шахтарська, Щоголіва, Юліана Опільського, с. Заріччя, с. Федорівка.

Заклад дошкільної освіти (дитячий садок) № 3 «Сонечко»

  • вулиці Богдана Хмельницького, Берегового, Братковського, Гагаріна, Гулевичівни, Довженка, Дмитра Головіна, Заводська, Залізнична, Зелена, Зимнівська, Зубінського, Івана Богуна, Івана Гонти, Івана Сірка, Ігоря Упорова, Квітки-Основ’яненка, Кобзарська, Леся Курбаса, Лабораторна, Левенцова, Літописця Нестора, Марусі Богуславки, Максима Кривоноса, Мальчевського, Митіна, Нечуя-Левицького, Олександра Олеся, Олега Ольжича, Поповича, Феофана Прокоповича, Рєпіна, Рокицького, Сосюри п-к, Стравинського, Стуса, Тиха, Українська, Уласа Самчука, Філатова.

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №7 «Волиняночка»

  • вулиці 20-го Липня, Алябушева, Василівська, Вербний п-к, Віленська, Вуглерозвідників, Вчительський п-к, Гайдамацька, Грисюка, Грушевського, Данила Галицького, Декабристів, Дрогобицька, Дулібська, Івана Огієнка, Івана Пархоменка, Карбишева, Кармелюка, Київська, Князів Острозьких, Ольги Кобилянської, Кожедуба, Лобачевского, Ломоносова, Луцька, Львівська, Лесі Українки, Марка Черемшини, Миколаївська, Мирний п-к, Молодіжний п-к, Озерна, Олімпійський п-к, Олени Пчілки, Парковий п-к, Привокзальна (від з/вокзалу у луцькому напрямку), Роксолани, Софії Ковалевської, Станіславського, Труша п-к, Тараса Шевченка, Цинкаловського, Чернігівська, Шкільний п-к, Шептицького, Шопена, Юрія Яновського.

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №8 «Вишиванка»

  • вулиці Академіка Глушкова, Академіка Кравчука, Академіка Кримського, Борисоглібська, Виговського п-к, Винниченка, Івана Вишенського, Вишневий п-к, Ганни Жежко, Генерала Шухевича (від буд. №100), Гоголя, Івана Федорова п-к, Івана Багряного Івана Пархоменка, Карпенка-Карого, Клима Савура, Княгині Ольги, Ковельська (від буд. №134), Комарова, Короленка, Кунцевича, Леся Мартовича, Лисенка, Максима Рильського, Менделєєва, Міцкевича, Ніла Хасевича, Пилипа Орлика, Поліської Січі, 9 травня, Віктора Хмелецького, Попова, Річинського, Руданського, Сахарова, Северина Наливайка, Сергія Смірнова, Василя Симоненка, Соломії Крушельницької, Стефаника, Стубелевича, Чайковського, Чернишевського, Яворницького.

Заклад дошкільної освіти села Суходоли

  • с. Суходоли,
  • с. Дігтів,
  • с. Новосілки,
  • с. Ласків,
  • с. Вощатин.

Заклад дошкільної освіти села Заріччя

  •  с. Заріччя,
  •  с. Федорівка.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут