Стало відомо, коли знайомі та колеги зможуть попрощатися із начальницею фінансового управління виконкому Володимир-Волинської міської ради Тетяною Шибирин, яка померла 20 лютого. 

Інформацію про це оприлюднили на сайті міської ради, передає “Княжий Град”.

До моменту поховання попрощатися з покійною можна буде в Храмі Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, де 22 лютого відбудеться вечірня панахида.

Відспівування відбудеться 23 лютого о 10:00 в храмі Віри, Надії, Любові та матері їх Софії у місті Володимир-Волинський.

Біографічна довідка:

Тетяна Володимирівна народилася 17 січня 1966 року на Чернігівщині. У 1989 році закінчила Київський інститут харчової промисловості, де навчалась за фахом інженер-технолог, а у 2000 році здобула другу вищу освіту, отримавши диплом Харківського фінансово-технологічного інституту (бухгалтерський облік).

Свою трудову діяльність у місті Володимирі-Волинському Тетяна Шибирин розпочала у 1989 році і пройшла шлях від інженера групової лабораторії до головного бухгалтера ВАТ “Володимирцукор”.

З 2007 року вона обіймала посаду начальника відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради. А з жовтня 2013 року була начальником фінансового управління міськради.

“Працівники виконкому висловлюють особливу вдячність за нелегку і відповідальну працю, до якої долучилася Тетяна Шибирин впродовж цих років. Світла пам’ять про Тетяну Володимирівну, її добрі справи задля розвитку Володимира-Волинського та громади назавжди залишиться в серцях тих, хто знав цю прекрасну людину”, – інформують на сайті міської ради.

“Княжий Град” щиро співчуває рідним померлої.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут