В головному Сервісному центрі МВС розповіли про нові номерні знакі, які видаються при реєстрації або перереєстрації транспортних засобів.

Про це інформує Канал24.

Звичайні номерні знаки в Україні виглядають так: 2 букви (регіон), 4 цифри (порядковий номер) й останні 2 букви (серія) на білому фоні.

Крім того, до переліку додалися номерні знаки для електромобілів – біла плашка з зеленими цифрами і латинськими літерами. Для електротаксі та електробусів – на темно-жовтому тлі.

За окрему плату можна придбати “красиві” номери – з гарним сполученням цифр чи індивідуальні. ІНЗ можуть містити в собі лише ті букви, які належать до української або латинської абеток, кількість символів має бути не меншою 3 і не перевищувати 8. Заборонено імітувати державні номерні знаки та використовувати нецензурні слова.

І, нарешті, відомчі номерні знаки. Вони складаються з 2 перших літер, 3 цифр і визначених літер в кінці з емблемою – належність до тієї чи іншої структури. Сервісні центри МВС не реєструють такі автівки, але ви можете зустріти їх на дорогах.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут