Щороку на комунальному підприємстві «Володимир-Волинсьтеплоенерго» втілюють в життя інвестиційну програму  задля оновлення зношених ділянок теплових мереж на сучасні та енергозберігаючі. Про це інформують на офіційній сторінці КП у Фейсбук.

Реконструкція ділянки теплових мереж по вулиці Луцька, 103-К, що втілена на виконання інвестиційної програми силами підприємства у ремонтний період, – один із важливих об’єктів, про які розповімо у нашій рубриці #працюємонарезультат_володимир_волинськетке .

У рамках втілення заходів інвестиційної програми під час ремонтного періоду відбулася заміна труб на сучасні енергозберігаючі попередньо ізольовані трубопроводи безканальної прокладки теплової мережі загальною довжиною 500 метрів. Це дозволило значно підвищити ефективність теплової ізоляції та звести до мінімуму втрати теплоти.

До впровадження інвестиційної програми ділянки тепломереж котельні на Луцькій, 103-К експлуатувалися впродовж 33-х років. Зношені трубопроводи часто підтоплювалися стічними водами з каналізації, а у деяких місцях були повністю замулені та в корозії. Такий незадовільний технічний стан призводив до значних тепловтрат, їх ненадійності, та вимагав додаткових коштів і зусиль. Тобто, ці ділянки не могли нормально забезпечувати гарантоване безперебійне теплопостачання споживачам, адже потребували заміни.

Натомість, застосування сучасних енергозберігаючих попередньо ізольованих трубопроводів, їх елементів та сучасних теплоізоляційних матеріалів із покращеними характеристиками підвищили ефективність та збільшили довготривалість експлуатації тепломереж.

Таким чином, головні цілі інвестпрограми КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» були досягнуті. Зокрема:

– було підвищено енергоефективність та надійність теплових мереж;

– є повна відсутність аварійних ситуацій та стабільність роботи теплового господарства;

– зведені до мінімуму збитки при транспортуванні теплової енергії до споживачів на даній ділянці;

– впроваджені сучасні енергоощадні технології транспортування теплової енергії через тепломережі.

Отже, реалізацією інвестпрограми задоволено потреби споживачів у якісному безперебійному отриманні послуг з отримання тепла, підвищено надійність та енергоефективність системи теплопостачання, а також зведені до мінімуму втрати тепла внаслідок впровадження сучасних енергоощадних технологій транспортування теплової енергії.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут