Волинським сестрам-прикордонницям, яких звинувачують у вбивстві немовляти, продовжили домашній арешт на ще два місяці. Дане клопотання подав прокурор прокурора Бурлака П. під час чергового судового засідання.

Про це відомо з постанови Ковельського міськрайонного суду Волинської області від 9-го лютого 2021 року, передає сайт «Княжий Град».

У клопотанні прокурор наголосив, що жінки «обвинувачуються у вчиненні особливо тяжкого злочину, не будучи обмеженими у вільному пересуванні, можуть переховуватись від суду, так як щодо кожної з обвинувачених такий ризик вбачається існуючим; можуть незаконно впливати на частину свідків, експерта, так як такі судом ще не допитані; перешкоджати кримінальному провадженню іншим чином та вчинити інше кримінальне правопорушення».

Адвокати обвинувачених Омелянюк М.В. та Лященко С.О. та обвинувачені виступили  проти задоволення клопотань прокурора.

Апелювали тим, що «обвинувачені не допускали порушення у дотриманні обмежень запобіжного заходу, демонструють належну процесуальну поведінку, ризики, вказані прокурором, зменшились та відпали, а клопотання є формалізованим та безпідставним. Тому просять змінити запобіжний захід на більш м’який – особисте зобов’язання».

Враховуючи всі обставини, суд таки продовжив дію домашнього арешту..

Обвинувачені продовжать перебувати під домашнім арештом терміном на два місяці – тобто до 8 квітня 2021 року включно. Їм заборонено залишати житло з 22 години до 6-ї ранку наступної доби.

Також прикордонниць зобов’язали прибувати за кожною вимогою до суду, утримуватися від спілкування зі свідками у даному кримінальному провадженні у будь-який спосіб, крім часу в судовому засіданні та за виключенням осіб, які одночасно є членами їх сім`ї та спільно проживають.

Читати також: Сестрам-прикордонницям на Волині, які закопали немовля, світить “довічне”

Нагадаємо, уродженка села Чорників, Володимир-Волинського району, яка працювала інспектором прикордонної служби, через страх суспільного осуду, домовилася з сестрою зберігати у таємниці її вагітність. У них з’явилася ідея після фізіологічних пологів, заподіяти новонародженій дитині смерть, щоб приховати факт народження малюка.

Після “пологів”, які відбулися 29 липня 2019 року у туалеті на вулиці, породілля завдала дитині удар по лівій тім`яно-скроневій ділянці голови, внаслідок чого у малюка стався крововилив.

Сестра прикордонниці, загорнула живу, доношену, новонароджену дитину в поліетиленовий пакет чорного кольору і коврик та закопала на сусідній земельній ділянці, внаслідок чого дитина померла.

У разі доведення вини, підозрюваним – породіллі та її сестрі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут