Є багато способів перевірити мед народними методами. Визначити якість можна за зовнішнім виглядом продукту, його смаковими якостями та за консистенцією, за допомогою різних підручних матеріалів.

Про це інформує Радіо Максимум.

Перевірка папером. Взяти запальничку або сірники, 3-4 грами меду, звичайний папір. Розподілити продукт на шматочку листа і підпалити. Далі дивимося: натуральний мед не зміниться, папір навколо нього просто згорить, а продукт залишиться таким самим, як був.

Біла піна. На поверхні органічного чистого сирого меду іноді з’являється біла піна. Це абсолютно нормально, адже є підтвердженням відсутності хімічних добавок і консервантів.

Як перевірити продукт відразу. Якщо не хочеться виявити підробку вже після покупки, постарайтеся ще на ринку придивитися до продукту. Відповідальний продавець не відмовить вам в тому, щоб спробувати трошки меду і вивчити його якість. Варто подивитися на те, як він падає з ложки: якщо плавно стікає, то хороший, а якщо падає шматками або краплями, то підробка.

Оцет. Чистий мед зазвичай не вступає в реакцію з оцтовою кислотою. Щоб спробувати цей спосіб, вам знадобиться кілька крапель меду і розчин оцту. У випадку, коли на поверхні суміші після контакту з’явилася піна, це може означати, що ваш мед – не дуже якісний.

Терпкість в горлі. Хороша ознака натурального продукту. А ось кислинка означає, що він зіпсований (а, отже, не натуральний) або просто не зрілий.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут