Під розширення митного пункту пропуску «Ягодин» треба виділити 9 гектарів землі.

Про це стало відомо під час пленарного засідання 4 чергової сесії Волинської обласної ради, 11 лютого.

Зокрема, депутати ухвалили рішення про подання до Верховної Ради щодо надання дозволу на припинення користування земельною ділянкою особливо цінних земель. Йдеться про 9 гектарів, які мають використати під розширення міжнародного пропуску «Ягодин». Ці землі треба вилучити з постійного користування ДП «Прибузьке лісове господарство».

У жовтні 2020 року пресслужба Офісу президента повідомила, що Укравтодор у 2021 році планує розширити і реконструювати українсько-польський пункт пропуску «Ягодин», а також частину траси М-07 після Ковеля до кордону, щоб вона була першої категорії.

Своєю чергою, народний депутат Ігор Гузь 5 лютого виступив із трибуни Верховної Ради і публічно звернувся до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з вимогою розпочати роботи з облаштування митних переходів «Устилуг» і «Ягодин».

Раніше, під час онлайн-дискусії, що відбулась за ініціативи громадської організації «Європа без бар’єрів» за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження», директор департаменту Державної митної служби України Сергій Бодров повідомив, що у Держбюджеті 2021 року на розбудову прикордонної інфраструктури передбачено лише 500 млн грнЧастина цієї суми передбачена для Волинської митниці. З його слів, ці кошти будуть спрямовані на ремонт адміністративної будівлі, а також заміну асфальтного покриття на міжнародному автомобільному пункті пропуску «Ягодин».

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут