Для надання якісних послуг населенню комунальне підприємство «Володимир-Волинськтеплоенерго» вивело з експлуатації котельню, що була розміщена у підвалі житлового будинку по вулиці Ковельській, 103. Обладнання у цій котельні було старе та зношене, через що працювало дуже гучно, і, до того ж, заважало місцевим мешканцям.
Про це інфорують на сторінці КП “Володимир-Волинськтеплоенерго”.
Щоб вирішити дану проблему, у теплопостачальній організації провели реконструкцію теплової мережі котельні по вулиці Старицького, 12-К з залученням бюджетних коштів. Завдяки втіленим заходам було приєднано споживачів котельні по вулиці Ковельській, 103 до котельні на вулиці Старицького, 12-К на центральному тепловому пункті (ЦТП) №3. Натомість, підвальна котельня у житловому будинку на Ковельській, 103-К знаходиться в резерві.
У рамках втіленого проекту збудували нову ділянку теплової мережі з попередньоізольованих сталевих трубопроводів безканальної прокладки, які пройшли гідравлічне випробування. Дана ізоляція трубопроводів призводить до зменшення втрат тепла в тепловій мережі. Крім цього, застосували сучасні герметизуючі матеріали для з’єднання елементів трубопроводу. Нову ділянку тепломережі проклали за найбільш оптимальним та коротким маршрутом.
Одночасно силами та коштом підприємства «Володимир-Волинськтеплоенерго» на ЦТП також встановили пристрій для регулювання температури теплоносія в залежності від температури зовнішнього повітря у системах опалення данського виробництва. Також було змонтовано регулювальні клапани та встановлено насос із частотним регулюванням італійського виробництва, який забезпечує циркуляцію теплоносія в системі централізованого опалення, сприяє економії електроенергії та дозволяє уникнути різких коливань тиску у мережі.
Завдяки втіленим заходам послуги теплопостачання надаються жителям Володимира-Волинського якісно, відповідно до температурного графіку та у повному обсязі, додатково, при цьому, заощаджуючи енергоресурси.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут