Народний депутат Ігор Гузь 5 лютого виступив із трибуни Верховної Ради і публічно звернувся до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля. Про це “Княжому Граду” повідомили у пресслужбі нардепа.

Депутат зауважив, що представляючи інтереси прикордонного виборчого округу № 19, який межує з Євросоюзом, не може стояти осторонь ганебної ситуації, яка склалася із сервісною зоною двох митних переходів – «Устилуг» і «Ягодин». Він звернув увагу присутніх, що це два базових щодо пропускної здатності митних переходи України, і громадяни, які їх перетинають з обох баків, можуть бути неприємно вражені.

«Соромно сказати, що ми сьогодні прагнемо йти до Євросоюзу і в нас два базових митні переходи, фактично, не мають жодних умов для громадян. У 2012 році виділили 6 мільйонів євро для облаштування МП «Устилуг» і з них 3 млн євро реалізували, нічого не зробивши, закопали котлован і крапка. Інших 3 млн євро повернули в бюджет. На «Ягодині» й того не було», – зауважив депутат.

Ігор Гузь звернувся до пана Шмигаля, до керівників митниці, прикордонної служби: «Друзі, наприкінці 2020 року була проведена процедура виділення певних коштів для облаштування переходів. «Ягодин» отримав нуль гривень. Люди, які були там, вони бачили, що це хлів. Я вимагаю, звернути на це увагу. Будь ласка, знайдіть інструменти аби, принаймні, у 2021 році розпочати певні роботи на цих двох митних переходах. І це буде правильний, європейський підхід до громадян України».

ВІДЕО ЗА ПОСИЛАННЯМ

https://www.facebook.com/Guz.Igor/posts/3620958254652121

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут