На комунальному підприємстві «Володимир-Волинськтеплоенерго» продовжують впроваджувати заходи з підвищення енергоефективності. Про це інформують на сторінці підприємства у Фейсбук.

Зокрема, силами теплового господарства встановлені утилізатори тепла димових газів одного типу на п’яти котельнях міста: Сагайдачного, 7К, Шевченка, 8К, Драгоманова,39К, Ковельська, 106К, Академіка Глушкова, 36К. Аналогічного обладнання, встановленого силами підприємств теплопостачання, немає у Волинській області.

Теплоутилізатори дозволяють додатково використовувати теплову енергію димових газів за рахунок зниження їхньої температури. Функціонування утилізаторів збільшує ефективність виробництва тепла, дозволяє знизити кількість використовуваного палива та підвищує тривалість роботи котельного обладнання підприємства.

Варто зазначити, комунальне підприємство «Володимир-Волинськтеплоенерго» щороку у межах своїх фінансових можливостей впроваджує різні енергоощадні технології для надання якісних послуг населенню Володимира-Волинського. Весь комплекс робіт, впроваджений на підприємстві, спрямований на забезпечення якісними послугами абонентів теплопостачання та гарячого водопостачання жителів Володимира-Волинського.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут