Громадська організація «Крила матері» у Володимирі-Волинському вже 6-й рік займається створенням маскувальних сіток для бійців АТО. Жінки-волонтерки звертаються до жителів громади з проханням активніше долучатися до волонтерської діяльності.

Про це повідомляє “Буг”.

ГО започаткували в 2015-му році. Волонтери міняються, проте є вісім жінок, які там залишилися від початку. Половині з них – більше 80-ти років, але вік не заважає їм охоче допомагати воїнам.

Вони стараються приділяти плетінню час кожного дня. Робота потребує терпіння і часу. На пошиття лише одної “кікімори” необхідно 120 годин.

У кімнаті знаходяться станки для роботи різних розмірів, на стіні вісить малиновий прапор, наче оберіг, з написом «Володимир-Волинський маскувальний батальйон – тил Збройних Сил України».

Керівниця організації володимирчанка Діана Шевчук, яка не забажала, щоб її обличчя фотографували, не називає це заняття благодійністю, а вважає необхідністю свою працю.

Жінки розподілили між собою роботу так, щоб її швидше і вправніше виконувати. Вчителька з художньої школи пані Олена зшиває маскувальні костюми, а це, як зауважила пані Діана, дуже клопітка і “ювелірна” робота, яка потребує умілих рук. А от дружини захисників та інші бажаючі займаються плетінням “кікімор” та сіток.

“Ми робимо сітки не тільки для наших, з нашої бригади, тобто, не ділимо захисників на “своїх” і “чужих”. Окрім місцевих підрозділів допомагаємо й іншим, за можливості”, – говорить керівниця організації.

За 5 років жінки виготовили власноруч і відправлили 250 “кікімор” і більше 40-ка маскувальних сіток.

Також волонтерки шиють балаклави, спеціальні рукавиці та шапки для захисників.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут