«Володимир-Волинськтеплоенерго» встановлює обладнання для ефективної та екологічної роботи котлів
Про це інформують на сторінці КП “Володимир-Волинськтеплоенерго”.
“«Володимир-Волинськтеплоенерго» продовжує інформувати споживачів про заходи, що втілені силами нашого комунального підприємства. Раніше ми інформували про те, що власними силами за кошти підприємства на найбільшій котельні по вулиці Старицького, 12-К у Володимирі-Волинському було замінено котел на новий замість старого енергозатратного. Підприємство продовжило втілення низки заходів з встановлення надійного та якісного обладнання для ефективної роботи і економії енергоресурсів на цій котельні.
Зокрема, силами комунального підприємства «Володимир-Волинськтеплоенерго» було проведено заміну пальників на нові з електронною системою управління та «розумною» запатентованою автоматикою, що значною мірою полегшує роботу операторам котельні. Нові мікродифузійні пальники з наддувом мають функцію частотного регулювання, що дозволяє здійснювати плавне регулювання роботи котла.
Крім цього, дозволяє зменшити споживання газу, значно покращити безпеку експлуатації котельного обладнання, підвищити якість роботи котла (ККД) та знизити кількість викидів у навколишнє середовище.
Для ефективної роботи котла встановлено частотне регулювання на димососі, що відводить продукти згорання палива у димову трубу та дає можливість економити енергоносії, значно зменшуючи навантаження на роботу котла.
Обладнання частотного регулювання придбане коштом підприємства у провідної світової компанії данського виробництва.
Вищеперелічені заходи сприяють забезпеченню економічно доцільного та екологічно безпечного теплопостачання у Володимирі-Волинському, підвищують безпеку виробництва теплової енергії та можливість плавного регулювання температури теплоносія в залежності від t° зовнішнього повітря.
КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» продовжує заходи з впровадження сучасних технологій у сфері виробництва теплової енергії, адже постійно прагне до досконалості та використання передових технологій.”, – йдеться на сторінці КП.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут