Американське видання Forbes склало рейтинг найщедріших мільярдерів США. Видання порахувало, скільки вони витратили на благодійність за все життя. Суми пожертвувань розраховані станом на 2020 рік, а капітал – за станом на 14 січня 2021 року. Відповідний рейтинг 25 найбільш щедрих мільярдерів США у вівторок, 19 січня, з’явився на сайті видання.

За даними видання, найбільш щедрим став медіамагнат Уоррен Баффет, який пожертвував $ 42,8 млрд. Загальний статок Баффета оцінюється в $ 88,8 млрд. В основному, він виділяє гроші на охорону здоров’я і боротьбу з бідністю. У 2010 році Баффет ініціював програму The Giving Pledge, де він закликає американських мільярдерів віддати хоча б половину свого майна на добродійність. Сам Баффет обіцяє роздати 99% свого статку, пише changeua.

На другому місці в рейтингу розташувалися Білл і Мелінда Гейтси. Їхні статки оцінюють в $ 120,7 млрд, а загальна сума пожертвувань – в $ 29,8 млрд. У 2020 році подружжя пообіцяли за два роки витратити на боротьбу з COVID-19 $ 1,75 млрд.

Джордж Сорос посів третє місце в рейтингу Forbes із загальною сумою пожертв протягом його життя в $ 16,6 млрд при його нинішніх $ 8,6 млрд. Його фонди «Відкрите суспільство» діють в 120 країнах світу, приділяють увагу демократії і захисту прав виборців. Тільки в 2020 році на ці напрямки він виділив $ 140 млн. Крім того, в минулому році він направив $ 1,2 млрд на боротьбу з дискримінацією, захист прав людини і підтримку журналістики. З початку пандемії COVID-19, Сорос пожертвував $ 37 млн ​​на медичну допомогу нелегальним мігрантам в США.

Четверту сходинку посів колишній мер Нью-Йорка Майкл Блумберг, чий статок журнал оцінює в $ 54,9 млрд, а загальну суму пожертвувань – в $ 11,1 млрд. У рейтингу щедрих американських мільярдерів з’явилася колишня дружина засновника Amazon Джеффа Безоса Маккензі Скотт (направила на благодійність більше $ 5,83 млрд, п’яте місце), а також глава Facebook Марк Цукерберг і його дружина Прісцилла Чан ($ 2,7 млрд, десяте місце).

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут