У 2020 році туристична галузь в Україні скотилася на рівень розвитку в дев’яностих роках.

Про це повідомляє Кореспондент.

Минулоріч через пандемію коронавірусу ринок турагентів і туроператорів в Україні скоротився на рекордні 60-70%. Однак, ситуацію дещо пом’якшило відкриті кордони Туреччини і Єгипту. Про це в коментарі Економічній правді в п’ятницю, 15 січня, розповів виконавчий директор Української асоціації туристичних агентств Павло Григораш.

“За даними UNWTO, туристичний потік у 2020 році впав на 72% і відкинув галузь на рівень дев’яностих років. В Україні ситуацію дещо нівелювали відкриті і відносно доступні Туреччина і Єгипет. Але, тим не менше, за підсумками року обсяг продажів впав на 60-70%”, – повідомив Григораш.

Він також зазначив, що поки складно оцінити кількість операторів, що працюють на ринку – це можна буде з’ясувати тоді, коли “буде можливість відновити повноцінну роботу”.

Зараз в Асоціації мають позитивне бачення галузі в 2021 році, адже країни поступово послаблюють вимоги до в’їзду, а вакцинація набуває все більших масштабів.

Григораш також підкреслив, що необхідно відновлювати туристичну сферу, так як ще один рік у такому режимі багатьом туроператорам пережити буде дуже важко.

Нагадаємо, за даними ООН у 2020 році міжнародний туризм впав до рівня 1990 року, а кількість туристів за рік скоротилася на 900 мільйонів.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут