У Володимирі-Волинському сьогодні, 14-го січня відбулася позачергова сесія міської ради, яку ініціював міський голова Ігор Пальонка. Депутати розглядали та обговорювали питання щодо нагального зниження ціни природного газу та електроенергії, а також розподілу і транспортування блакитного палива для всіх категорій споживачів.

Керівник фракції «СИЛА І ЧЕСТЬ» Сергій Коба перед ухваленням проекту рішення звернув увагу на важливість зменшення ціни на газ для теплопостачальних організацій.

«На офіційній сторінці Кабінету Міністрів України 13 січня було оприлюднене повідомлення про те, що Кабмін планує зменшення ціни на газ для населення до рівня 6, 99 грн за метр кубічний. Хоча зовсім нічого не сказано про ціни на газ для теплопостачальних організацій.

На сьогоднішній день теплопостачальна організація в місті забезпечує теплом близько 6 з половиною тисяч абонентів, а це близько 20-ти тисяч населення.

Вартість природного газу для виробників тепла зросла майже на 51%, розподіл газу – на 60%, електроенергії – на 38%. Таке збільшення вартості енергоносіїв може призвести до зростання тарифів на послуги централізованого теплопостачання для мешканців міста.

Тому ми вимагаємо у терміновому порядку вжити заходів для зниження цін на паливно-енергетичні ресурси для теплопостачальних організацій»,- наголосив Сергій Коба.

Підтримала цю пропозицію та доповнила депутатка Оксана Виваль. Виступили із своїми пропозиціями та доповненнями до проекту рішення також депутати Олег Свідерський та  Наталія Василець.

Усі 32 депутати, що були присутні на сесії, підтримали озвучені поправки та проголосували за основу і в цілому за проект рішення «Про звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України» (автор Андрій Гнатюк) щодо необхідності зниження ціни природного газу та електроенергії, а також розподілу і транспортування блакитного палива для всіх категорій споживачів.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут