Служба безпеки має інформацію про контрабанду до України отруйних речовин під виглядом вакцини проти коронавірусу від Pfizer/BioNTech.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Про це повідомили в пресслужбі СБУ.

“Станом на зараз відомо, що група осіб за попередньою змовою, порушуючи встановлені правила, придбала, перевозила, зберігала та відпускала отруйні чи сильнодіючі лікарські засоби під виглядом вакцини від вірусу COVID-19 виробництва компанії Pfizer”, — заявили у відомстві.

Спецслужба перевіряє всі обставини цього випадку, а також встановлює, чи робили щеплення вказаними препаратами в медичних закладах або поза ними, і якщо так — хто отримав “вакцини”.

Справу СБУ порушила за ч. 3 ст. 321 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних чи сильнодіючих речовин або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів) Кримінального кодексу.

Заяви про “таємну вакцинацію

У середу, 6 січня, в інформаційному полі України з’явилися повідомлення про нібито контрабанду з Ізраїлю вакцин проти коронавірусу від Pfizer, якими роблять щеплення українські високопосадовці, зокрема прем’єр Денис Шмигаль.

Один із тих, хто розповів про це — власник “Обозревателя” Михайло Бродський. За його словами, за вакцину високопосадовці платили 2,5 тисячі євро, а «ізраїльські розслідувачі» вже займаються цією історією. Водночас влада Ізраїлю цю інформацію спростувала.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут