Раніше дівчина порушила порядок в’їзду-виїзду на тимчасово окуповану територію АР Крим, повідомили прикордонники.

Про це інформує Кореспондент.

Прикордонники не пустили російську блогершу в Україну і заборонили їй в’їзд в країну на 3 роки за відвідування анексованого Криму. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

“Сьогодні вночі прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту Київ заборонили в’їзд в Україну громадянці РФ. Під час оформлення пасажирів авіарейсу, який прибув з Туреччини, прикордонники виявили громадянку РФ, 1994 року народження, яка порушила порядок в’їзду-виїзду на тимчасово окуповану територію АР Крим”, – йдеться в повідомленні.

Прикордонники з’ясували, що порушником виявилася блогерша з Росії, проте її імені в прес-службі відомства не назвали. Зараз вона чекає зворотного рейсу.

Зазначимо, що за інформацією ЗМІ, затримана – Оксана Кочова.

Нагадаємо, в аналогічну ситуацію потрапив оператор телеканалу Russia Today: він теж мав намір перетнути транзитом територію України шляхом з Молдови в Росію і так само був депортований в Молдову через відвідування анексованого Криму.

Також в Україні з тієї ж причини – незаконне відвідування Криму – не пропустили російського актора Кирила Гребенщикова, який прилетів на зйомки. До цього через відвідування Криму з України депортували ведучого телеканалу Росія 1 Бориса Корчевникова.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут