У Володимир-Волинській міській раді повідомили  найважливіші об’єкти, які профінансують коштом бюджету громади у 2021 році.

Про це повідомив міський голова Володимира-Волинського Ігор Пальонка під час брифінгу у вівторок, 22-го грудня.

Він наголосив, що бюджет, який планують прийняти на позачерговому пленарному засіданні, буде розподілений між Зарічанською громадою та Володимиром-Волинським.

Із найважливіших напрямів фінансування Ігор Пальонка визначив виділення коштів на будівництво тротуарів, освітлення дворів та вирішення питання транспортної розв’язки у центрі міста.

Міський голова окреслив найважливіші, на його погляд, об’єкти. Це: виділення мільйона гривень на облаштування доріжок на центральному стадіоні, облаштування  тротуару від залізничного переїзду до загальноосвітньої школи №5 ім. Анатолія Кореневського та на вулиці Устилузькій. Крім цього, планують виділити кошти на розробку схеми-планування оптимізації руху у Володимирі-Волинському та на проектно-кошторисну документацію для ремонту хірургічного відділення КП “Володимир-Волинське ТМО”, на документацію для освітлення дворів та обрізання дерев у парку поряд з історичним музеєм для «виселення» ворон.

«Є питання щодо фінансування районного будинку культури і районної бібліотеки. Ми напрацьовуємо механізм, згідно з яким ми зможемо фінансувати дані заклади», – додав міський голова.

Наостанок, Ігор Пальонка підкреслив, що у наступному році планується програма підтримки ОСББ та Управляючої житлової компанії, в рамках якої профінансують ремонт ліфтів та встановлення вікон у підвалах.

Варта зазначити, що остаточний перелік об’єктів з’явиться після позачергового засідання сесії міської ради, що відбудеться 24-го грудня.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут