У Володимирі-Волинському планують встановити на вулицях міста 30 нових камер відеонагляду для підвищення безпеки проживання в громаді.

Про це відомо з Програми безпеки дорожнього руху та безпеки громадян Володимир-Волинської міської територіальної громади на 2021- 2023 роки, інформує сайт “Княжий Град”.

Так, у 2021 році за 350 тисяч гривень заплановано придбання, монтаж та налагодження систем відеонагляду на перехрестях вулиць: Зимнівська-Шистівська об’їздна; Ковельська-П. Орлика; П.Орлика-Г.Шухевича; Сагайдачного-Кн.Ольги.

У 2022 році за 350 тисяч гривень планується закупівля та встановлення камер  на перехрестях вулиць:  Шевченка-Привокзальна; Зимнівська-Луцька; Устилузька-В.Великого; Луцька-Привокзальна.

У 2023 році планують розмістити  камери відеонагляду на перехрестях вулиць: Луцька-Карбишева; Луцька-20 липня; Драгоманова-Козацька; Сагайдачного-Незалежності.

Впродовж 2021, 2022, 2023 років планують встановлювати по 10 камер щороку.

Програма включає підвищення безпеки проживання в місті, профілактику травматизму на дорогах, підвищення експлуатаційних показників та рівня безпеки руху на вулично-дорожній мережі та покращення якості пасажирських перевезень. На її впровадження планують залучити кошти різних рівнів: громади, обласного та державного бюджетів.

Програму винесуть депутатам на розгляд 24 грудня.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут