Кінець року, пандемія коронавірусу та величезна кількість справ не допомагають підтримувати хороший настрій на роботі. Тому розповідаємо, що робити, що уникнути емоційного вигорання. https://yog.pp.ua/

Про це інформує Радіо Максимум.

Якщо останнім часом ви постійно відчуваєте моральну та фізичну втому, а улюблені справи й зовсім не викликають інтерес, то пора потурбуватись про себе. Це можуть бути симптоми емоційного вигорання, коли все дратує і не має сенсу. У таких випадках варто звернутись за допомогою до експертів, а ми поділимось простими порадами, як запобігти такому стану.

Як уникнути вигорання на роботі:

  • Влаштовуйте перерви. Навіть невеличка пауза під час робочого процесу допомагає підняти продуктивність у кілька разів.
  • Мисліть позитивно. Наприкінці робочого дня варто відмовитись від звички злитись на колег чи керівництво, адже краще згадувати хороші моменти, а не зациклюватись на негативі.
  • Зменште кількість стимуляторів бадьорості. Надмірне вживання кави, солодощів та енергетиків точно не допоможе почуватись краще, а от прогулянки, спорт, медитація та йога можуть врятувати від напруги.
  • Більше спілкуйтесь з колегами. Якщо у колективі всі люди поважають та підтримують один одного, то й ефективність збільшується. Не кажучи вже про здорову та приємну робочу атмосферу.
  • Визначтесь з пріоритетами. Варто розуміти, що не можна засипати себе роботою лише для того, щоб тікати від світу. Справжнє життя існує і за межами офісів.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут