За словами гендиректора ВООЗ, через COVID-19 свята минуть не так, як зазвичай, та це не означає, що їх не можна буде відзначити.

На тлі пандемії COVID-19 у період новорічних та різдвяних свят варто залишатися вдома, дотримуватися протиепідемічних заходів та уникати скупчень людей.

Відповідне звернення генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Ґебреєсус оприлюднив на своїй сторінці у Twitter, пише УНІАН.

“Всі ми хочемо бути з нашими близькими під час майбутніх свят, але ми не повинні розслаблятися. Через COVID-19 свята минуть не так, як зазвичай, та це не означає, що ми не зможемо їх відзначити”, – заявив очільник ВООЗ.

Ґебреєсус порадив не подорожувати на Різдво без необхідності, наголосивши на тому, що у цей період чимало людей залишаються вдома. Він закликав відзначати свята із рідними та уникати зустрічей із членами “багатьох різних домогосподарств”.

“Якщо ви все ж зустрінетеся з членами інших домогосподарств, зробіть це на вулиці, якщо зможете, а також збережіть дистанцію та вдягніть маску. Завжди дотримуйтеся локальних чи національних настанов”, – сказав гендиректор ВООЗ.

За його словами, варто також уникати велелюдних шопінг-центрів та не скуповуватися у “пікові години”. “Користуйтеся шопінгом онлайн, якщо можете”, – додав Ґебреєсус.

Окрім того, очільник ВООЗ нагадав про маски, соціальну дистанцію та дезінфекцію рук під час користування громадським транспортом. “Якщо ви маєте погане самопочуття – не подорожуйте!” – наголосив він.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут