У КП “Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання” придбали сучасний апарат штучної вентиляції легень та 20 концентраторів кисню. Про це повідомляють на сайті міської ради.

Обладнання закупили за кошти державного бюджету, що надійшли у вигляді цільової субвенції в сумі 1 мільйон 850 тисяч гривень.

Фінансування виділили згідно з урядовою постановою №1099 від 11.01.2020 “для забезпечення здійснення деяких заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

Отриману суму використають на забезпечення подання кисню до ліжок закладу охорони здоров’я, де надається стаціонарна медична допомога пацієнтам, захворілих коронавірусом.

Як раніше зазначалося, на сьогодні у КП “Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання” для лікування хворих COVID-19 розгорнуто 80 ліжок. Задля боротьби з коронавірусом з медичного персоналу задіяли 120 осіб.

У медичному закладі є 68 кисневих точок та 14 апаратів ШВЛ, 6 з яких використовуватимуть для лікування хворих на коронавірусну інфекцію.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут