У Володимирі-Волинському сьогодні, 3 грудня, вручили відзнаки п’ятьом Матерям-героїням. Загалом, згідно з указом Президента, на Волині такі відзнаки отримало 108 жінок, в Україні –  678 матерів.

Про це інформує сайт “Княжий Град”.

Указом Президента України за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку присвоїли звання “Матір-героїня”:

  • Бугай Лілії Степанівні — матері шести дітей, село Микуличі
  • Чемко Ользі Адамівні — матері шести дітей, село Зимне
  • Холохаєвій Сніжані Вікторівні — матері п’яти дітей, село Овадне
  • Ткачук Галині Олександрівні — матері п’яти дітей, місто Володимир-Волинський
  • Легкобит Марії Володимирівні — матері п’яти дітей, село Чесний Хрест
  • Пияйко Лілії Сергіївні, матері п’яти дітей, село Лудин.

Голова Волинської обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко вручив відзнаки у залі засідань Володимир-Волинської райдержадміністрації.

Лілія Пияйко, яка проживає у селі Лудин, розповіла, що мала мрію – вийти заміж та народити багато діток, але шість років у подружжя цього не вдавалося. Зараз виховує п’ять дітей – три сини та дві дочки. Каже, що головний секрет, як виховати достойних та щасливих дітей – це щирі материнські почуття і любов.

Сніжана Холохаєва не тільки народила двох доньок та трьох синів, а й виховала справжнього Героя України. Окрім почесного звання «Мати-героїня», удостоєна також Орденом матері учасника АТО. Зазначає, що дуже важливою для неї була постійна підтримка чоловіка.

С. Холохаєва

Державна нагорода “Мати-героїня” – це почесне звання України, що надається президентом України матерям, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі усиновлених дітей.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут