За підсумками листопада 2020 року населення придбало іноземної валюти більше, ніж продало її протягом минулого місяця.

Про це інформує Кореспондент.

Громадяни України в листопаді, вперше з початку року, купили іноземної валюти більше, ніж продали. Про це глава ради Національного банку Богдан Данилишин написав на своїй сторінці у Facebook.

“На готівковому валютному ринку в другій декаді листопада продаж населенням іноземної валюти перевищував купівлю, однак у цілому за підсумками листопада купівля населенням іноземної валюти вперше з початку року переважала над її продажем”, – повідомив Данилишин.

Він також додав, що курс гривні на міжбанківському валютному ринку за тиждень знецінився на 0,5% під впливом переважання попиту на іноземну валюту з боку клієнтів банків над її пропозицією (на 35 мільйонів доларів США в середньому за день). Це частково закривалося за рахунок валютної позиції фінансових установ.

“В умовах помірного тиску на обмінний курс гривні Національний банк третій тиждень поспіль утримувався від проведення операцій на валютному ринку. Загалом позитивне сальдо валютних інтервенцій НБУ з початку року становить майже 750 млн доларів США”, – підкреслив голова ради НБУ.

У цілому в листопаді чистий продаж готівкової іноземної валюти банками становив близько 135 мільйонів доларів.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут