Міністерство освіти і науки України повідомляє, що Всеукраїнські учнівські олімпіади не проводитимуться під час карантину.

“Через загострення епідемічної ситуації в країні та зростання показників захворюваності на коронавірус ухвалено рішення не проводити Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів, турніри, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси професійної майстерності під час надзвичайних обставинах.

Винятково у заочній (дистанційній) формі можуть проводитися Всеукраїнські учнівські конкурси з навчальних дисциплін і конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт”, – йдеться в повідомленні прес-служби Міносвіти, повідомляє interfax.

У міністерстві зазначили, що зазвичай у листопаді-грудні проводиться другий етап олімпіад – районний. У деяких областях школи його провели.

“Для проходження всіх етапів дітям та вчителям необхідно пересуватися містом, потім – між областями, спілкуватися з іншими людьми. Це збільшує ризик зараження та поширення коронавірусної хвороби. Враховуючи поради освітян і рекомендації МОЗ щодо максимального обмеження контактів між людьми, було ухвалено рішення про непроведення учнівських олімпіад під час карантину”, – додають у Міносвіти.

У відомстві просять поставитися до цього рішення з розумінням.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут