lots of coffee in different cups - coffee time

Велика кількість переваг чаю не виключає його недоліки. Ми з’ясували, що відбувається з тілом, якщо пити чай часто і надміру.

Про це інформує радіо Максимум.

Неймовірно, але факт: міцно заварений чай у великих кількостях здатний зруйнувати зуби і привести до ламкості кісток усього тіла. До того ж мова йде не тільки про чорні сорти: деякі трав’яні чаї викликають ерозію зубів через низький рівень pH (кислотності), пошкоджуючи емаль, головний захисний шар. Такі чаї завдають шкоди навіть більше, за, наприклад, апельсиновий концентрат.

Чим довше настоюється чай, тим більш токсичним він стає. безпечний час заварювання – не довше трьох хвилин. Пізніше з листя в воду вимиваються важкі метали (нерідко чайні плантації розташовані в умовах поганої екології і забрудненого ґрунту).

Крім зайвої рідини і токсинів при частому вживанні і зелений, і чорний чай вимивають з організму корисні мікроелементи – магній, кальцій і залізо. Залізодефіцитна анемія призводить до погіршення стану шкіри і волосся, а винен в цьому кофеїн. Лікарі рекомендують не заварювати чай довго (тоді в ньому менше кофеїну) і не запивати їм їжу – хай до чаювання пройде хоча б 20 хвилин.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут