У Володимирі-Волинському відбувся суд щодо чоловіка, який здійснив насильницькі дії щодо своєї законної дружини. Суд встановив, що чоловік вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст.173-2 ч.1 КУпАП.

Про це відомо з постанови Володимир-Волинського міського суду.

13 листопада 2020 року за місцем свого проживання чоловік вчинив насильство щодо до своєї дружини, а саме: ображав її нецензурною лайкою, виганяв з будинку, чим завдав шкоди її психологічному здоров’ю.

«У суді факт вчинення ним даного адміністративного правопорушення визнав повністю, щиро розкаявся», – йдеться у постанові суду.

Кривдника визнали винним у вчиненні адміністративного правопорушення. На нього наклали адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 170 гривень. Ще  420 грн. 40 коп. судового збору він сплатить у дохід держави.


У випадку насильства в сім’ї правоохоронці радять телефонувати за номером “102”, вимагати негайного втручання.  За насильство в сім’ї суд може притягнути як до адміністративної, так і до кримінальної відповідальності.

Варто нагадати, 11 січня 2019 року вступив у законну силу Закон України “Про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з ратифікацією Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами”.

За кожен з видів фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, передбачена різна відповідальність.

Якщо узагальнити, покарання можуть бути такі: громадські роботи на строк від 150 до 240 годин, арешт на термін до шести місяців, обмеження волі на термін до п’яти років або позбавлення волі на термін до двох років.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут