Компанія Rakuten запустила нову функцію для свого месенджера Viber, завдяки якій можна оплачувати товари і послуги в інтернеті прямо через додаток. Послуга почне діяти найближчим часом в тестовому режимі, якщо вона буде користуватися популярністю, то стане обов’язковою частиною сервісу.

Про це пише GSМinfo.

Суть нової опції проста – користувачі Viber зможуть купувати товари або оплачувати послуги безпосередньо через додаток, не відвідуючи магазини або сайти. Ця методика напевно сподобається людям, які люблять шопінг в мережі. Тобто користувачеві не потрібно заходити на сайт постачальника, оформляти замовлення, поміщати їх в корзину – все можна зробити прямо в листуванні Viber.

Розробники чесно попереджають, що сервіс був запущений в тестовому режимі, тому можуть виникати помилки і інші неприємні складності у використанні функції. До того ж для оплати товарів на цьому етапі доступний тільки Google Pay, проте настільки мізерний вибір платіжних систем обумовлений «молодістю» проекту. Коли тестовий режим закінчиться, розробники розширять спектр методів оплати до стандартного в пострадянському просторі.

Найцікавіше криється в місці тестування функції – як майданчик для «обкатки» прямого розрахунку була обрана Україна. Причина проста – саме в нашій країні «Вайбером» користується найбільша кількість користувачів в світі. Втім, насправді ця інформація є «витягом» з усних заяв представників компанії-розробника. Офіційна презентація Chatbot Payments, а саме так називається нова функція, відбудеться 19 листопада 2020 року.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут